Enthousiasme adviseurs over service providers neemt verder toe

6 juni 2015

Adviseurs waarderen serviceproviders steeds meer. Bureau D&O concludeert uit een grootschalig onderzoek onder serviceproviders dat het gebruik van en de waardering voor dienstverlening van serviceproviders toeneemt bij adviseurs.

Onderzoek Bureau D&O

Bureau D&O voert sinds 2006 jaarlijks een onderzoek uit onder honderden advieskantoren. In dit onderzoek wordt de adviseurs gevraagd naar hun ervaringen met serviceproviders. Mr. Oosterbaan Martinius, directeur van Bureau D&O geeft aan dat er sprake lijkt te zijn van een versnelling in het gebruik van en de waardering voor serviceproviders.

Samenwerking serviceprovider verbeterd rendement

Advieskantoren merken volgens Oosterbaan Martinius dat samenwerking met een serviceprovider forse rendementsverbeteringen voor hun met zich meebrengt. Mede daarom spreken ze de verwachting uit dat ze steeds meer zullen gaan samenwerken met serviceproviders. Ook Bureau D&O denkt dat de noodzaak van efficiencyverbetering een flinke stimulans voor verdere groei van serviceproviders in Nederland zal zijn. Serviceproviders worden hierdoor steeds bepalender voor de kracht van advieskantoren.

Meer rendement met Heinenoord Assuradeuren

Heinenoord Assuradeuren werkt samen met een groot aantal advieskantoren. Wij sluiten ons aan bij het onderzoek en ervaren ook dat we als serviceprovider samen met aangesloten kantoren een efficiencyslag maken die zowel de adviseur als de eindklant ten goede komt. Bent u benieuwd naar hoe wij uw onderneming van dienst kunnen zijn? Of bent u al aangesloten en vraagt u zich af of u al onze diensten al optimaal benut? Neem gerust contact op voor een afspraak, wij komen graag bij u langs om u meer te vertellen over serviceprovider Heinenoord Assuradeuren.

Uitbreiding Heinenoord Beurs

Wij zijn verheugd te mogen aankondigen dat ons team beurs per 1 december aanstaande wordt versterkt door de komst van Rolf van der Kleij.  Rolf is een ervaren multi-branche sluiter met sterk netwerk in de co-assurantiemarkt. Alvast welkom bij team Heinenoord Beurs...

Paul van Oosten in dienst bij Heinenoord Assuradeuren

Ter uitbreiding van ons team is per 1 oktober Paul van Oosten bij Heinenoord Assuradeuren in dienst getreden als Accountmanager. Samen met Accountmanager Hans Veldhoen zal hij de groeiende portefeuille van Heinenoord Assuradeuren gaan beheren en uitbreiden. Na de...

Heinenoord op AM:Dag 2019

Dinsdag 26 november staat Heinenoord weer de jaarlijkse AM:Dag op het programma. Dit grootste vakevenement voor financiële dienstverleners in Nederland vindt dit jaar plaats op 26 november in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Het thema van deze verzekeringsbranchedag...

Midglas in ATOSI

We blijven ons offerteprogramma verder uitbreiden, nadat we eerder bekend maakten dat we Avero BAP aanbieden. Zijn vanaf nu ook de zakelijke glasproducten van Midglas beschikbaar in ATOSI. Midglas is heeft al bijna 110 jaar ervaring met glasverzekeringen en is de...

Nieuwe mogelijkheden ATOSI

Met de offerteprogrammatuur van ATOSI zijn tussenpersonen in staat om snel en eenvoudig een berekening of offerte te maken voor particuliere en zakelijke verzekeringen. We blijven ons offerteprogramma verder uitbreiden, daarom gaan we nu weer een nieuwe fase in. Zo...

Nieuwe verzekeraar in Nederland

Tijdens de ledenvergadering van de NVGA heeft Rhion digital uit Duitsland zijn toe treden op de Nederlandse markt openbaar gemaakt. We moeten nog even geduld hebben want het sluiten van producten wordt mogelijk vanaf 1 januari 2020. Rhion zal met een eigen product...

Uitbreiding van onze volmachten

Wij hebben door de overname van Honestas Assuradeuren sinds kort de beschikking over twee nieuwe volmacht partijen voor onze tussenpersonen. Dit betreft Bovemij en Hiscox. Bovemij de verzekeringsmaatschappij van de Bovag is gevestigd in Nijmegen en biedt van oudsher...

Heinenoord Assuradeuren 25 jaar!

Vandaag is het 25 jaar geleden dat ik officieel van start ging met ons volmacht bedrijf Heinenoord Assuradeuren. Onder stimulans van opleidings goeroe Hans Beekhuis had ik eind 1993 mijn volmacht diploma gehaald en nu was het tijd om het geleerde in de praktijk te...

Interview e-InFinance November, Een goede tool helpt je verder

Zojuist is een uitgebreid interview verschenen in e-InFinance November met Arie van den Berg en Michel van den Heuvel van Heinenoord Assuradeuren over de ervaringen met Postex Nederland B.V. Lees het volledige artikel in deze uitgave van @Infinance over...