In Memoriam Teunis van den Berg

15 januari 2015

In het besef, dat door zijn ziekte het afscheid in het verschiet lag hebben wij toch met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Teun van den Berg, grondlegger van Assurantiekantoor T.A. van den Berg. Eén van de assurantiekantoren van waaruit het volmachtbedrijf Heinenoord Assuradeuren in 1994 is opgericht. Daarnaast vader van onze huidige directeur Arie van den Berg.

In 1959 was de start van Assurantiekantoor T.A. van den Berg een feit. In de jaren die volgden bouwde Teun zelfstandig zijn bedrijf op. Zo behaalde hij eind 1967 het Assurantie B diploma en kon in 1968 het eerste personeelslid worden begroet.

Onder de bezielende leiding van Teun groeide het Assurantiekantoor uit tot een gewaardeerde naam in de regio, vanaf 1977 in samenwerking met zoon Arie. In 2003 maakte de naam Assurantiekantoor T.A. van den Berg plaats voor de huidige naam BeneVia.

Door zijn grote betrokkenheid in de gemeenschap van de Hoeksche Waard en jarenlange inzet bij onder andere SV Heinenoord, Oranjevereniging Nederland en Oranje, IJsclub Heinenoord etc. werd Teun in 2000 onderscheiden als Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.

In dankbare herinnering wat hij voor ons bedrijf heeft betekend, zal Teun in onze gedachten blijven.

Uitbreiding Heinenoord Beurs

Wij zijn verheugd te mogen aankondigen dat ons team beurs per 1 december aanstaande wordt versterkt door de komst van Rolf van der Kleij.  Rolf is een ervaren multi-branche sluiter met sterk netwerk in de co-assurantiemarkt. Alvast welkom bij team Heinenoord Beurs...

Paul van Oosten in dienst bij Heinenoord Assuradeuren

Ter uitbreiding van ons team is per 1 oktober Paul van Oosten bij Heinenoord Assuradeuren in dienst getreden als Accountmanager. Samen met Accountmanager Hans Veldhoen zal hij de groeiende portefeuille van Heinenoord Assuradeuren gaan beheren en uitbreiden. Na de...

Heinenoord op AM:Dag 2019

Dinsdag 26 november staat Heinenoord weer de jaarlijkse AM:Dag op het programma. Dit grootste vakevenement voor financiële dienstverleners in Nederland vindt dit jaar plaats op 26 november in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Het thema van deze verzekeringsbranchedag...

Midglas in ATOSI

We blijven ons offerteprogramma verder uitbreiden, nadat we eerder bekend maakten dat we Avero BAP aanbieden. Zijn vanaf nu ook de zakelijke glasproducten van Midglas beschikbaar in ATOSI. Midglas is heeft al bijna 110 jaar ervaring met glasverzekeringen en is de...

Nieuwe mogelijkheden ATOSI

Met de offerteprogrammatuur van ATOSI zijn tussenpersonen in staat om snel en eenvoudig een berekening of offerte te maken voor particuliere en zakelijke verzekeringen. We blijven ons offerteprogramma verder uitbreiden, daarom gaan we nu weer een nieuwe fase in. Zo...

Nieuwe verzekeraar in Nederland

Tijdens de ledenvergadering van de NVGA heeft Rhion digital uit Duitsland zijn toe treden op de Nederlandse markt openbaar gemaakt. We moeten nog even geduld hebben want het sluiten van producten wordt mogelijk vanaf 1 januari 2020. Rhion zal met een eigen product...

Uitbreiding van onze volmachten

Wij hebben door de overname van Honestas Assuradeuren sinds kort de beschikking over twee nieuwe volmacht partijen voor onze tussenpersonen. Dit betreft Bovemij en Hiscox. Bovemij de verzekeringsmaatschappij van de Bovag is gevestigd in Nijmegen en biedt van oudsher...

Heinenoord Assuradeuren 25 jaar!

Vandaag is het 25 jaar geleden dat ik officieel van start ging met ons volmacht bedrijf Heinenoord Assuradeuren. Onder stimulans van opleidings goeroe Hans Beekhuis had ik eind 1993 mijn volmacht diploma gehaald en nu was het tijd om het geleerde in de praktijk te...

Interview e-InFinance November, Een goede tool helpt je verder

Zojuist is een uitgebreid interview verschenen in e-InFinance November met Arie van den Berg en Michel van den Heuvel van Heinenoord Assuradeuren over de ervaringen met Postex Nederland B.V. Lees het volledige artikel in deze uitgave van @Infinance over...